1. Bruiloft
  2. Duitsland
  3. Saksen
    1. Frauenstein

Hotel Frauensteiner Hof

Freiberger Str. 25 9623 Frauenstein Duitsland
Onopgeloste vraag verzenden
3 ref. naar de Trouwlocatie-zoekopdracht

1 / 5

Hochzeitslocation: Hotel Frauensteiner Hof

2 / 5

Hochzeitslocation: Hotel Frauensteiner Hof

3 / 5

Hochzeitslocation: Hotel Frauensteiner Hof

4 / 5

Hochzeitslocation: Hotel Frauensteiner Hof

5 / 5

Hochzeitslocation: Hotel Frauensteiner Hof

toegevoegd aan favorietenlijst

Favorietenlijst weergeven

verwijderd uit de favorietenlijst

Favorietenlijst weergeven

ter vergelijking toegevoegd

Toon vergelijking dichtbij

uit de vergelijking gehaald

Toon vergelijking dichtbij

Er kunnen maximaal 10 Trouwlocaties worden geselecteerd voor de vergelijking. Verwijder eerst de bestaande Trouwlocaties uit de vergelijking.

Toon vergelijking dichtbij
Facebook
4,9
Tripadvisor
4,6
Google
4,5
toon alle beoordelingen
  • aantal mensen
  • type locatie:
    hotel
    hotel
  • Kerk
  • bruikbare totale oppervlakte
  • burgerlijke stand
  • barrièrevrije locatie
  • prijsniveau
    prijsniveau: niet gespecificeerd
  • Geschikt voor:
    Bruiloft Evenement locatie Bedrijfskerstfeest alle...
    Bruiloft
    Evenement locatie
    Bedrijfskerstfeest
    verjaardagsfeest
    Privéviering (doop, eerste communie,...)
    Seminars en vergaderingen
  • wolidays (huwelijk+vakantie)
  • bruiloft stijl
    bruiloft stijl: niet gespecificeerd

Beschrijving Trouwlocatie

In Hotel Frauensteiner Hof heten we u van harte welkom in het idyllische stadje Frauenstein in het Ertsgebergte, gelegen in een van de mooiste regio's van Saksen. Ons hotel is centraal gelegen in Frauenstein en vormt daarmee de perfecte uitvalsbasis voor uw bruiloftsgasten in een rustige en charmante omgeving, omgeven door natuur en met het historische kasteel Frauenstein vlakbij.

Voor uw speciale dag bieden wij een comfortabel hotel met een restaurant, terras en gratis wifi – ideaal voor u en uw gasten om ontspannen aan te komen en van uw verblijf te genieten. We bieden tevens een dagelijks ontbijtbuffet, parkeergelegenheid op eigen terrein en een gemakkelijke bereikbaarheid via de A4 en regionale buslijnen vanuit Dresden of Freiberg. Dit maakt Frauensteiner Hof tot een gastvrije ontmoetingsplaats voor iedereen die uw liefde met u viert.

Contact

Onopgeloste vraag verzenden

Trouwlocatie op de kaart

telefoon: niet gespecificeerd

Trouwlocaties in de buurt

Premium-Eintrag

Hier worden voornamelijk premium entry trouwlocaties uit de buurt getoond.

meer over premium toegang

Eigenschappen Trouwlocatie Hotel Frauensteiner Hof

  • type locatie:
    hotel
  • Geschikt voor:
    Bruiloft
    Evenement locatie
    Bedrijfskerstfeest
    verjaardagsfeest
    Privéviering (doop, eerste communie,...)
    Seminars en vergaderingen
  • bruiloft stijl
  • lente bruiloft
  • zomer bruiloft
  • herfst bruiloft

  • aantal mensen
  • bruikbare totale oppervlakte
  • Aantal zalen
  • Grootste hal/kamer
  • Informatie over de balzalen
  • kapel
  • bruiloft in de buitenlucht
  • prijsniveau
  • Kosten
  • Openingstijden voor huwelijksrecepties
  • Avondklok informatie
  • honden toegestaan
  • Rook
  • Wintertuin
  • terras
  • Tuin
  • feesttent
  • wijnkelder
  • bar
  • mogelijke tafelformaten
  • Hussen
  • gesloten samenleving
  • barrièrevrije locatie
  • Ruimte voor een champagnereceptie
  • Ruimte voor agape
  • laatste renovatie
  • Video
  • Landingsplatform voor helikopters
  • DRAADLOZE INTERNETTOEGANG
  • meer documenten

  • fase
  • dansvloer
  • Muziek systeem
  • Verlichtingssysteem
  • Zware stroming
  • airconditioning
  • projector
  • canvas
  • draadloze microfoons
  • Rijst gooien
  • Duiven vlucht
  • fotohokje
  • snoepreep

  • Nabijheid
  • vrijstaand
  • Kerk
  • burgerlijke stand
  • Locatie voor bruidontvoering
  • Accommodatie optie
  • Afrit snelweg
  • openbaar vervoer
  • parkeren
  • volgende camperplaats
  • Aansluiting taxi/pendeldienst
  • zeeniveau
  • Volgende fotomoment
  • laadstation voor elektrische auto's
  • GELOFTE voor Meisjespartner

  • speeltuin
  • Speeltuin voor kinderen
  • Kinderbioscoop
  • verschoontafel
  • Slaapmogelijkheden voor kinderen
  • kinderopvang

  • volgend hotel
  • Classificatie
  • Kosten van een tweepersoonskamer
  • Bruidssuite
  • Laat uitchecken

  • Beschrijving van de gastronomie
  • huwelijksdiner
  • interne catering
  • externe catering
  • Extra kosten voor externe catering
  • Kookshows
  • Ruimte voor buffet
  • Kurkengeld
  • Prijs voor een trouwmenu
  • dranken
  • mogelijke speciale verzoeken

  • Aanbiedingen in het hoogseizoen
  • Aanbieding in het laagseizoen

  • wolidays (huwelijk+vakantie)
  • Woliday's aanbod
  • Hoogtepunten per seizoen

Locatie Trouwlocatie

Route Planner

    Routebeschrijving

    De exploitant van deze Trouwlocatie-inzending heeft geen routebeschrijving gegeven.

    adres

    wijk:
    • niet gespecificeerd
    Regio's:
    • niet gespecificeerd
    • Breedtegraad : 50.801595
    • Lengtegraad : 13.534737

    Route Planner Contact

    Beoordelingen voor Hotel Frauensteiner Hof 3

    Samenvatting

    Tabel met algemene indruk van de beoordelingen en alle individuele beoordelingscategorieën
    Algemene indruk 4,5

    4,9 / 5

    32 beoordelingen

    via: Facebook

    4,6 / 5

    36 beoordelingen

    via: Tripadvisor

    4,5 / 5

    314 beoordelingen

    via: Google

    Niet-bindende aanvraag Hotel Frauensteiner Hof

    minimaal 20 tekens

    Hier kunt u aangeven op welke vlakken u nog ondersteuning nodig heeft bij de huwelijksplanning. Als u de betreffende branche activeert, sturen wij u passende suggesties. Daarnaast kunnen dienstverleners die op de door u gewenste datum beschikbaar zijn, u een contactverzoek sturen. Dit maakt het plannen voor u nog eenvoudiger.

    Ik heb de gegevensbeschermingsverklaring gelezen.

    Contact

    Populair Hochzeitslocations

    Premium-Eintrag

    Premium-Eintrag Hochzeitslocations met de beste beoordelingen worden hier voornamelijk weergegeven.

    meer over Premium-Eintrag

    Alle informatie over Trouwlocatie Hotel Frauensteiner Hof is zonder garantie

    Openbare vragen en antwoorden over Hotel Frauensteiner Hof

    Hier vindt u algemene vragen en antwoorden over de invoer Trouwlocatie. Stel een vraag als u een publieke, algemene zorg heeft die mogelijk ook interessant is voor andere bezoekers.

    Klik hier om een ​​individuele vraag te stellen aan de Trouwlocatie-invoer .

    Ik heb de gegevensbeschermingsverklaring gelezen.

    Let op: openbare vragen zijn voor alle bezoekers zichtbaar .

    Klik hier om een ​​individuele vraag te stellen aan de Trouwlocatie-invoer .

    Navraag

    Verdere links naar Trouwlocatie Hotel Frauensteiner Hof

    Voor Trouwlocatie bezoekers

    vind meer Trouwlocaties

    Voor Trouwlocatie- operators

    Trouwlocatie Hotel Frauensteiner Hof delen en aanbevelen:

    Vind nu de beste aanbieders van trouwdiensten online op hochzeit.click